אודות ג'ייקוב סטודיו

בית האופנה JACOB STUDIO לשמלות כלה וערב הוקם על ידי טלי ונצח בן יעקב, אם ובת, דור רביעי וחמישי למשפחת מעצבות ענפה מאיטליה.

הסטודיו הוקם כביטוי ישיר של אהבתן של השתיים לאומנות ויצירה בכלל ולאופנה בפרט, אהבה שעברה עם השנים בשושלת הדורות של נשות המשפחה.

האהבה המשותפת לעיצוב ופער הדורות בין השתיים, יצרו חיבור יפהפה ושפה עיצובית מיוחדת, כזו המביטה אל העתיד מחד ושואבת את השראתה מן העבר מאידך. שפה זו שילוב של העבר באקטואליה העכשווית, מאפיינת את כל העיצובים שניתן למצוא בסטודיו, וברוחה נוצרות שמלות כלה ייחודיות, אלגנטיות ומלאות שיק המביאות טעם רענן לעולם שמלות הכלה.

טלי בן יעקב

בוגרת בית ספר משולב שנקר ומשרד העבודה למקצועות האופנה, הטקסטיל והטכנולוגיה, הידוע ברמתו הגבוהה. כמו כן סיימה בהצלחה הכשרות בעיצוב ובסטיילינג במסגרת לימודי חוץ מטעם ויצ"ו חיפה ושנקר.

עסקה בהוראה והעבירה קורסים בתדמיתנות ובטכנולוגיית התפירה בבתי ספר של משרד העבודה.
בעלת ניסיון רב שנים בתחום העיצוב בכלל ובתחום של עיצוב שמלות כלה וערב בפרט.

בשנת 1993 ניהלה טלי סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב והלבישה מאות כלות ואימהות. עבודותיה ידועות ברמת ביצוע מוקפדת ומדויקת, והיא מקפידה לתת יחס אישי לכל אחת ואחת מלקוחותיה.

נצח בן יעקב

נצח בן יעקב נשמה מינקותה עיצוב ואופנה וניחנה בכישרון רב לעיצוב . למרות שיכולה היתה ללמוד את כל רזי המקצוע מאימא – לא דילגה על שלב הלימודים האקדמאיים והפכה למעצבת עם תעודות – תרתי משמע.

את לימודיה עשתה נצח בבית הספר המוביל לעיצוב "שנקר". לאחר 4 שנות לימודים לתואר, נבחרה לעבור התמחות בבתי אופנה חשובים ומוכרים בגרמניה. עבודותיה הוצגו במוזיאון הלבוש בבילבאו שבספרד וחלקן אף זכו להתברג בין חמש העבודות המוערכות בתחרות בין-לאומית לכישרונות צעירים. עיצוביה הוצגו גם במגזין האופנה הנחשב בעולם "ווג איטליה" ובתצוגות אופנה שונות שנערכו מטעמו. עיצובים שלה נבחרו גם לייצג את הקולקציות העכשוויות על מסלולי תצוגות אופנה רבים בארץ ובחו"ל.

שמלות הכלה של סטודיו ג'ייקוב

שמלות הכלה שלנו נתפרות בקפידה רבה מחומרי גלם יוקרתיים באיכות גבוהה מאוד. השילוב של עיטורים ותחרות עתיקות לצד חדשות המתחברות זו לזו בעבודות יד מוקפדת, יוצר עיצוב מיוחד במינו השומר על קו אלגנטי ונקי.

כל שמלה נתפרת במיוחד עבור כל כלה, כאשר אנחנו כצוות מופקדות ומחויבות ליצור עבורה את השמלה המושלמת עליה היא חלמה.

רגישות, הקשבה ובעיקר מחויבות ואחריות, הם הערכים המובילים אותנו בבואנו ליצור את שמלת הכלה שלך – שמלת כלה מיוחדת במינה. אנחנו מאמינות, שההצלחה טמונה בתהליך משותף שלנו ושלך ושאת ראויה למלא תשומת הלב בכדי שחלומך יהפוך למציאות חד פעמית ומרגשת.